روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان ارشد دانشگاه آزاد از 14 شهريور
آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان ارشد دانشگاه آزاد از 14 شهريور + جزئيات

زمان و محل ثبت‌نام، مدارك لازم و ميزان شهريه، هزينه خدمات آموزشي و حق بيمه دانشجويي دوره كارشناسي‌ارشد‌ ناپيوسته‌ سال 1396 براي پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد.

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، داوطلباني كه هم در رديف پذيرفته‌شدگان يكي از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و هم در رديف پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي قرار مي‌گيرند توجه داشته باشند كه منحصراً مي‌توانند در يكي از كدرشته‌محل‌هاي قبولي ثبت‌نام كنند و به عبارتي مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولي نيستند، در غير اين صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

پرونده همه پذيرفته‌شدگان آزمون براي احراز صلاحيت‌هاي عمومي تحت بررسي است و نتيجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزينش صلاحيت‌هاي عمومي سازمان مركزي دانشگاه به اطلاع محل‌هاي دانشگاهي خواهد رسيد.

سنوات تحصيل در دوره كارشناسي‌ارشد ناپيوسته به ويژه براي مشمولان 3 سال است و به هيچ‌وجه قابل افزايش نيست. مشمولان خدمت وظيفه عمومي لبايد براساس مقرراتي كه از سوي سازمان وظيفه عمومي اعلام شده و همچنين مندرجات دفترچه راهنماي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 96 سازمان سنجش آموزش كشور ضوابط مربوطه را رعايت و وظايف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعايت آن مسئوليتي ندارد. از جمله آن كه از زمان فراغت از تحصيل بيش از يك سال سپري نشده باشد و چنانچه بيش از يك سال از اتمام تحصيل آنان در دوره كارشناسي سپري شده باشد به موقع به خدمت اعزام شده باشند.

با توجه به اعلام اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجي مقيم متعاقب انجام تشريفات قانوني و بررسي صلاحيت‌هاي اقامتي اتباع مزبور و اعلام رسمي آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذيرش اين افراد به صورت موقت مي‌باشد.

پذيرفته‌شدگاني كه در فرم ثبت‌نام اينترنتي شركت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شوراي اسلامي موضوع استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران دانسته‌اند، بايد هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران را تكميل و به واحد يا مركز دانشگاهي ارائه دهند. اگر در هر زمان از ثبت‌نام و يا حين تحصيل، واجد شرايط بودن اين قبيل از دانشجويان در استفاده از سهميه مذكور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصيل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در اين صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران پيگرد قانوني آنها براي دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و محل ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي

پذيرفته‌شدگان نهايي همه رشته‌ها لازم است شخصاً در يكي از روز‌هاي سه‌شنبه و چهارشنبه 14 و 15 شهريور ماه 96 با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام به واحدهاي ذيربط كه نشاني و تلفن آنها در سامانه اينترنتي مركز سنجش و پذيرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامي به آدرسiau.ac.ir درج شده است، مراجعه كنند.

 

مدارك لازم براي ثبت‌نام در دوره كارشناسي‌‌ارشد ناپيوسته (فوق ليسانس(:

اصل مدرك كارشناسي (ليسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامي يا ساير دانشگاه‌هاي معتبر داخل و خارج كشور كه مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي باشد به انضمام ريز نمرات دوره كارشناسي با قيد معدل.

پذيرفته‌شدگاني كه به دلايلي قادر به ارائه اصل مدرك كارشناسي (ليسانس) خود نيستند بايد اصل گواهي تأييد شده دال بر فراغت از تحصيل را كه توسط دانشگاه محل تحصيل با قيد معدل صادر شده باشد، به همراه ريز نمرات تأييد شده ارائه نمايند.

فارغ‌التحصيلان مشمول دوره كارشناسي كه با ارائه گواهي تأييد شده از محل تحصيل دوره مذكور ثبت‌نام مي‌‌كنند، علاوه بر گواهي و ريز نمرات مذكور بايد تصوير برگ لغو معافيت تحصيلي دوره كارشناسي را ارائه دهند. همچنين چنانچه دوره مذكور را در مدتي بيش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده‌اند بايد تصوير مجوز افزايش سنوات بدون ذكر غيبت را براي مدتي كه مازاد بر شش سال تحصيل كرده‌اند ارائه دهند.

اصل شناسنامه و دو برگ فتوكپي خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه براي تطبيق مي‌باشد).

اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي. (ارائه اصل كارت جهت برابر با اصل بودن تصوير كارت مي‌باشد).

شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ (از يك نگاتيو) كه اخيرا تهيه شده باشد (براي برادران مشمول 12 قطعه).

مدركي كه وضعيت خدمت وظيفه عمومي برادران را مشخص نمايد. افرادي كه از نظر مقررات وظيفه عمومي حائز شرايط ثبت‌نام نيستند (از جمله داراي دفترچه اعزام به خدمت با غيبت مي‌باشند و يا با غيبت به خدمت اعزام شده‌اند يا در برگ اعزام آنان دانشجوي اخراجي يا انصرافي يا ترك تحصيل ذكر شده است) مجاز به ثبت‌نام نمي‌باشند.

تكميل و ارائه ساير فرم‌هاي ثبت‌نام كه توسط واحد دانشگاهي در اختيار پذيرفته‌شدگان قرار داده مي‌شود.

ميزان شهريه، هزينه خدمات آموزشي و حق بيمه دانشجويي دوره كارشناسي‌ارشد‌ ناپيوسته‌ سال 1396:

شهريه پذيرفته‌شدگان از دو بخش شهريه پايه(ثابت) و متغير تشكيل شده كه در هر نيمسال تحصيلي از دانشجويان دريافت مي‌‌شود. علاوه بر دو مورد مذكور دانشجويان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نيمسال اول بايد مبلغ 1.180.000 (يك ميليون صدو هشتاد هزار) ريال به عنوان هزينه خدمات آموزشي، به شماره حساب جاري محل دانشگاهي قبولي واريز كنند.

حق بيمه حوادث دانشجويي مبلغ 27500 (بيست و هفت هزار پانصد) ريال است كه هر پذيرفته شده بايد آن را به حسابي كه دانشگاه مشخص كرده واريز كند.

پذيرفته‌شدگان واحدها و مراكز بين‌المللي و برون‌مرزي توجه داشته باشند كه (مطابق آئين‌نامه نقل و انتقالات دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي) مجوز انتقال، ميهماني و جابجايي تحت هيچ شرايطي به آنها داده نخواهد شد.

همچنين كارنامه نتايج نهايي داوطلبان در رابطه با كدرشته‌هاي انتخابي، از (بعدازظهر) روز دوشنبه 13 شهريور از طريق سامانه اينترنتي مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

 

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
/
ده خبـر بـرتـر
/
دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول بدون آزمون (براساس سوابق تحصيلي) دانشجو مي پذيرد.
----------------------------------
مراحل ثبت نام دانشجويان ورودي جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول
----------------------------------
جدول زمان بندي انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول
----------------------------------
دو رشته جديد به رشته‌هاي كارشناسي‌ پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي دزفول افزوده شد
----------------------------------
امروز؛ آخرين مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي
----------------------------------
افتتاحيه مركز تحقيقات مواد و انرژي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول
----------------------------------
جزئيات نرخ شهريه سال تحصيلي جديد دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
----------------------------------
مهلت ثبت‌نام كارداني و كارشناسي بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي تمديد شد/ اعلام نتايج نهايي اوايل هفته آينده
----------------------------------
ثبت نام دوره هاي كارشناسي و كارداني براساس سوابق تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي تمديد شد
----------------------------------
اطلاعيه ثبت نام خوابگاه براي سال تحصيلي 98-97
----------------------------------
/ /
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 118
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 98
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 143392
تعداد کاربران بر خط 33
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
جمعهپچسدیش
21.....
9876543
16151413121110
23222120191817
30292827262524
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal