روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
جزئيات ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان رشته هاي پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول
جزئيات ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان رشته هاي پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول در صورت عدم مراجعه پذيرفته شدگان در روزهاي ذكر شده قبولي و امكان ثبت نام باطل گرديده و نفرات ذخيره جايگزين خواهند شد

به گزارش مركز خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول، با توجه به اينكه نتايج انتخاب رشته آزمون كارشناسي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شده، داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به سايت اعلام نتايج مركز سنجش و پذيرش دانشگاه به نشاني‌‌ www.azmoon.com  از نتايج خود مطلع شوند.

 

پذيرفته‌شدگان و ذخيره‌هاي رشته‌ها پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول، بدون توجه به زمان شروع به تحصيل مندرج در كارنامه بايد در يكي از روزهاي يكشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه 26 تا 28 شهريور با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام به واحد دزفول مراجعه كنند.( در صورت عدم مراجعه پذيرفته شدگان در روزهاي يكشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه 26 لغايت 28 شهريور قبولي و امكان ثبت نام باطل گرديده و نفرات ذخيره جايگزين خواهند شد)

 

" اعلام‌شدگان ذخيره بايد در روزهاي تعيين شده به واحد دزفول مراجعه و آمادگي خود را كتبا در قبال دريافت رسيد از مسئولان براي ثبت‌نام اعلام كنند سپس روز چهارشنبه 29 شهريور به دانشگاه مراجعه كنند تا در صورت عدم تكميل ظرفيت با پذيرفته‌شدگان اصلي و وجود ظرفيت باقي‌مانده، با رعايت حق تقدم نمره تا حد تكميل ظرفيت مصوب از آن‌ها ثبت‌نام شود."

 

از آنجايي كه پذيرش براي برخي رشته‌ها براي دو نيمسال تحصيلي اعلام شده است، بعضي از پذيرفته‌شدگان اين رشته‌ها با توجه به ظرفيت و تقدم نمره از مهر يا بهمن امسال مشغول به تحصيل مي‌شوند. پذيرش برخي رشته‌‌محل‌ها براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري‌ است.

 

دانشجويان رشته‌‌هاي پرستاري و مامايي متعهد مي‌شوند بعد از گذراندن دروس علوم پايه، به هر واحدي كه دانشگاه با توجه به امكانات خود از نظر آموزشي و بيمارستاني براي ادامه تحصيل آن‌ها تعيين و اعلام مي‌كند منتقل شده و ادامه تحصيل دهند.

شروع كلاس‌هاي درس با توجه به امكانات آموزشي در مهر يا بهمن امسال و زمان تشكيل كلاس در صبح يا عصر يا هر دو وقت خواهد بود.

 

مدارك لازم براي ثبت‌نام:

1- اصل مدرك تحصيلي ديپلم كامل يا اصل گواهي قبولي پايان تحصيلات نظام قديم متوسطه يا اصل گواهي اتمام دوره پيش‌دانشگاهي نظام جديد متوسطه به همراه تصوير آنها.

2- اصل شناسنامه عكس‌دار و دو برگ تصوير از تمام صفحات آن.

3- شش قطعه عكس 3×4 تمام رخ كه در سال جاري تهيه شده باشد. (براي مشمولين 12 قطعه)

4- اصل و يك برگ فتوكپي كارت ملي.

5- همراه داشتن دفترچه بيمه

6- اصل و دوبرگ تصوير مدرك مشخص كننده وضعيت خدمت وظيفه عمومي پذيرفته شدگان مرد.

7- تكميل و ارائه فرم‌هاي درخواست ثبت‌نام و تعهدات مربوط.

8- مشمولان ديپلمه‌اي كه با استفاده از تعهدات خدمتي وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي دولتي از خدمت دوره ضرورت معاف هستند و معافيت آن‌ها پس از انجام تعهد مقرر صادر ميشود بايد موافقت‌نامه رسمي از وزارت‌خانه يا سازمان متبوع را ارائه دهند.

9- شاغلان نيروهاي نظامي و انتظامي جمهوري اسلامي ايران بايد گواهي موافقت و معرفي سازمان مربوطه را ارائه دهند.

10- پذيرفته‌شدگاني كه در فرم ثبت‌نام اينترنتي شركت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شوراي اسلامي موضوع استفاده از سهميه رزمندگان وايثارگران دانستند بايد هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از اين سهميه‌ها را تكميل و به واحد يا مركز دانشگاهي ارائه دهند.

 

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
ارتباط با رياست واحد
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 33
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 58
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 130001
تعداد کاربران بر خط 0
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
جمعهپچسدیش
654321.
13121110987
20191817161514
27262524232221
....302928
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal