روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
پيام رييس دانشگاه آزاد اسلامي دزفول به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد
پيام رييس دانشگاه آزاد اسلامي دزفول به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد پيام دكتر سراج خرمي رييس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصيلي 97-96
به گزارش مركز خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول متن پيام به شرح زير است

 

 سپاس خداوندگار عزيز حكيم را كه هر ساله با فرا رسيدن ماه مهر، دانشگاه ها رنگ و بوي زندگي و طراوت را به خود مي‌گيرد و با عطر وجود دانشجويان و دانش پژوهان معطر مي­ گردد، مقدم شما ره پويان علم و دانش گلباران باد و دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول به افتخار قدومتان لبريز از نور و شادي.
در آستانه سال تحصيلي جديد، سالي كه به فرموده رهبر فرزانه انقلاب به نام سال «اقتصاد مقاومتي توليد- اشتغال» ناميده شده، درود و تبريك خالصانه خود را به تمامي دانشجويان پويا و خلاق در سراسر كشور خصوصاً خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي به ويژه دانشجويان ورودي جديد كه پا به عرصه مقدس دانشگاه نهاده­ اند، تقديم مي ­كنم.
دانشگاه منشاء بروز و ظهور استعدادهاي بالقوه دانشجويان عزيزي است كه بايد با ورود به عرصه علم و دانش اين استعدادها بالفعل شده و بدون ترديد، دستيابي به اين قله­ هاي رفيع آن طور كه شايسته و در شأن ايران اسلامي است، مهم­ترين هدف مجموعه آموزش عالي كشور است.
دانشگاه آزاد اسلامي همواره اهتمام مي­ ورزد بر مبناي خرد جمعي، اخلاق مداري، دينداري گامي مثبت و سازنده در جهت  ارتقاي كيفيت در بخش­ هاي مختلف آموزشيفرهنگي پژوهشي بردارد.
تأمين فضاي پر از نشاط و آرامش، اميد، همدلي، همكاري، احترام متقابل و امنيت، مهم­ترين وظيفه ماست. اميدواريم همه دانشجويان عزيز همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد با ايماني عميق، تلاش و خلاقيت هر چه بيشتر ما را در تحقق تعالي و پيشرفت ايران عزيز اسلامي ياري نمايند.
اينجانب آغاز سال تحصيلي1397- 1396را به جامعه علمي (اساتيد ارجمند دانشجويان گرامي و مجموعه كاركنان دانشگاه) تبريك عرض نموده و از خداوند سبحان توفيق روزافزون همه بزرگواران را در خدمت و خدمت رساني به جامعه بزرگ علمي كشور و توأم نمودن علم با عمل را خواهانم.

 

دكتر ناصر سراج خرمي
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
روز ملي مبارزه با استكبار جهاني
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 33
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 58
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 130001
تعداد کاربران بر خط 0
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
جمعهپچسدیش
654321.
13121110987
20191817161514
27262524232221
....302928
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal