روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
نمره پايان ترم دانشجويان دانشگاه آزاد خوزستان تركيبي است
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان خوزستان گفت: نمره امتحان پايان ترم دانشجويان در دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي خوزستان به صورت تركيبي از نمره كلاسي و نمره امتحان پايان ترم منظور مي‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمين فرج‌الله براتي روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: استاد هر درس در واقع مجموعه‌اي از فعاليت‌هاي كلاسي و امتحاني دانشجو را در نظر مي‌گيرد تا به عنوان نمره پاياني هر درس منظور ‌شود.
وي با اشاره به شرايط موجود استان خوزستان تحت تاثير شيوع كرونا بيان كرد: براساس بخش نامه كلي كه از سوي دانشگاه آزاد كشور به تمامي واحدها ابلاغ شد، آزمون پايان ترم مقاطع دانشگاه‌هاي آزاد به صورت مجازي و در مقطع هاي تحصيلات تكميلي يعني ارشد و دكتري به صورت برخط و شفاهي در نظر گرفته شده است و در كل كشور در اين 2 مقطع چيزي به نام امتحان تستي نداريم.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان خوزستان بيان كرد: امتحانات مجازي در استان با حضور حداكثري دانشجويان تاكنون برگزار شده و فرآيند امتحانات با موفقيت در حال انجام است.
وي با اشاره به مشكلات دانشجويان در هنگام امتحانات بيان كرد: به طور كلي رضايت اساتيد و دانشجو از زيرساخت دانشگاه بالا بوده است اما در اينترنت مشكل كشوري وجود دارد كه براي اين موضوع نيز تدابيري انديشيده شد.
وقت اضافه به دانشجو براي قطع اينترنت
حجت الاسلام براتي افزود: ممكن است در هنگام برگزاري امتحان سيستم قطع شود براي اين منظور به وقت دانشجو افزوده مي شود و يك ربع براي دانشجويان ارشد و نيم ساعت وقت اضافه براي دانشجويان مقطع دكتري در نظر گرفته شده است.
وي ادامه داد: از سوي ديگر ممكن است سيستم تلفن همراه يا رايانه دانشجو با مشكل رو به رو شود كه براي اين منظور نيز نيروهاي واحد فني در تماس با دانشجو تلاش مي‌كنند تا مشكل را برطرف كنند كه به طور كلي تا اين‌ لحظه مراجعه اي در اين خصوص نداشته‌ايم.
رييس دانشگاه آزاد اسلامي استان خوزستان تاكيد كرد: پيش از شروع فرآيند امتحانات پايان ترم از دانشجوها خواسته شده امكانات مورد نياز را فراهم كنند و با تمامي دانشجويان به صورت فرد به فرد تماس تلفني گرفته شده است.
وي گفت: براي دانشجوياني كه از نظر فراهم كردن امكانات مشكل دارند در دانشگاه مكان هايي با حفظ پروتكل بهداشتي پيش بيني شده است اما امتحان مجازي به اين دليل برگزار مي‌شود تا دانشجو در خانه امتحان بدهد.
حجت الاسلام براتي گفت: دانشگاه آزاد خوزستان تا اين لحظه چه در برگزاري كلاس‌هاي مجازي و چه در فرآيند امتحان مجازي خوب عمل كرده است و حتي براي كمك به دانشگاه دولتي و برگزاري امتحانات آن‌ها نيز اعلام آمادگي كرده‌ايم.
برگزاري كلاس‌هاي مجازي پس از كرونا
وي با اشاره به برنامه‌ريزي براي سال تحصيلي پيش رو ادامه داد: حتي اگر بيماري كرونا به پايان برسد با توجه به آمادگي و زيرساخت‌هايي كه دانشگاه از آن برخوردار است درصدي از كلاس‌ها براي كساني كه تمايل دارند به صورت مجازي برگزار مي‌كنيم.
به گزارش ايرنا ويروس كرونا نخستين بار در شهر ووهان چين شناسايي شد و تاكنون به بيش از 200 كشور سرايت كرده است كه سازمان بهداشت جهاني را برآن داشته تا وضعيت فوق‌العاده اعلام كند.
خوزستان دربحث شيوع بيماري كرونا  از يك ماه پيش در وضعيت قرمز قرار گرفته است و در روزهاي اخير تعداد مبتلايان اين استان به نحو چشمگيري افزايش يافته است.
مسوولان دانشگاه علوم پزشكي اهواز  بالا رفتن آمار مبتلايان به ويروس كرونا در خوزستان را ناشي از رعايت نكردن پروتكل‌هاي بهداشتي توسط اصناف، مردم و ادارات و همچنين افزايش بيماريابي عنوان كرده‌اند.
1399/04/03
/
تصویر روز
/
زمستان
/ /
/
ده خبـر پربازدیـد
/
زمان برگزاري امتحانات دانشگاه آزاد اسلامي خوزستان به تعويق افتاد.
----------------------------------
تاريخ برگزاري امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول مشخص شد
----------------------------------
راهنماي دانشجويان و استادان در كلاس مجازي
----------------------------------
جزئيات نحوه انجام امور اداري و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در دوره فاصله گذاري اجتماعي براي مقابله با ويروس كرونا
----------------------------------
ثبت نام در طرح تعاون امتحانات (تعيين محل سكونت آزمون مختص دانشجويان غيربومي)
----------------------------------
تشريح فرآيندهاي آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول در ايام كرونا
----------------------------------
توليد بيش از يك‌هزار عدد ماسك چهارلايه استاندارد در دانشكده سماي دزفول
----------------------------------
بازديد حجت‌الاسلام خسروپناه از خط توليد محلول ضدعفوني دانشگاه آزاد دزفول
----------------------------------
امكان دسترسي 24 ساعته به دروس ضبط شده كلاس مجازي/ به همراه راهنماي دانلود با گوشي
----------------------------------
رئيس دانشكده فني و مهندسي واحددزفول ‎معرفي شد
----------------------------------
/ /
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 35
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 61
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 191333
تعداد کاربران بر خط 21
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
جمعهپچسدیش
654321.
13121110987
20191817161514
27262524232221
...31302928
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal