روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۳۹۹ يکشنبه ۴ آبان
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
هدفمندي عنوان پايان‌نامه‌هاي تحصيلات تكميلي/ دستگاه اتوماتيك ضدعفوني دست در مركز تحقيقات مواد و انرژي ساخته شد
رئيس مركز تحقيقات مواد و انرژي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول گفت: نگاه اين مركز از روز نخست راه‌اندازي، هدفمندي عنوان پايان‌نامه‌هاي تحصيلات تكميلي بوده و در اين مسير تاكنون موفق به چاپ بيش از 25 مقاله علمي شده است.

علي حيدري‌مقدم با تشريح مأموريت‌ها، اهداف، برنامه‌ها، چشم‌انداز، دستاوردها و محصولات مركز تحقيقات مواد و انرژي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول درباره چگونگي و چرايي ايجاد اين مركز تحقيقاتي اظهار كرد: مركز تحقيقات مواد و انرژي واحد دزفول ارديبهشت 1398 فعاليت خود را به‌طور رسمي آغاز كرد.

وي افزود: نياز صنايع استان خوزستان در بخش مواد و انرژي، اين مركز را بر آن داشت تا فعاليت‌هاي گسترده‌اي در حوزه ماده و انرژي آغاز كند.

رئيس مركز تحقيقات مواد و انرژي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول در پاسخ به اين پرسش كه چه مأموريت يا مأموريت‌هايي براي اين مركز تعريف شده و آيا اكنون در انجام مأموريت‌ها فعال است، بيان كرد: در هر دو حوزه مواد و انرژي مأموريت‌هايي براي 11 كارگروه و 18 تيم تحقيقاتي فعال در اين مركز تعريف شده و با استفاده از ظرفيت اعضاي هيئت علمي و دانشجويان، طرح‌هاي خوبي در حال پيگيري و انجام است.

طرح توليد نانواكسيد گرافن و توليد سنسورهاي گازي در مركز تحقيقات مواد و انرژي

حيدري‌مقدم در پاسخ به اين سؤال كه تاكنون چه فعاليت‌هايي در اين مركز تحقيقاتي صورت گرفته و دستاورد يا دستاوردهاي ايجاد اين مركز از ابتدا تاكنون چه بوده است، توضيح داد: از فعاليت‌هايي كه در اين مركز انجام شده است، مي‌توان به طرح برون‌دانشگاهي درباره شبكه‌هاي هوشمند توزيع، طرح اتصال جوش نقطه‌اي فولادهاي استحكام بالا، طرح توليد نانواكسيد گرافن و توليد سنسورهاي گازي اشاره كرد.

وي اضافه كرد: همچنين طرح اتصال TLP سوپرآلياژها و فولادهاي پيشرفته، دو طرح درباره بازيابي كاتاليست‌هاي شركت پتروشيمي اروند، پروژه طراحي قطعات شركت فولاد روهينا جنوب (در ابتداي كار)، توليد مواد آرايشي و بهداشتي (كرم، صابون و ...) با بستر گياهي در قالب سه گروه تحقيقاتي، توليد آرماتور كامپوزيتي و ... از ديگر فعاليت‌هايي بوده كه در اين مركز انجام شده است.

رئيس مركز تحقيقات مواد و انرژي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول درباره چگونگي تعامل نهادها و مراكز مربوط به اين مركز و اينكه آيا قرارداد و تفاهم‌نامه‌اي در زمينه‌هاي همكاري صورت گرفته است يا خير، تأكيد كرد: با توجه به عمر كاري اين مركز، اكنون اين مركز جايگاه خود را بين نهادهاي مختلف پيدا كرده و چند تفاهم‌نامه منعقد شده است.

چاپ بيش از 25 مقاله علمي

حيدري‌مقدم درباره جايگاه پايان‌نامه‌هاي دانشجويي و طرح‌هاي پژوهشي استادان و اعضاي هيئت علمي در اين مركز توضيح داد: نگاه مركز از روز نخست راه‌اندازي و هدفمندكردن عنوان پايان‌نامه‌هاي تحصيلات تكميلي بوده و در اين مسير تاكنون موفق به چاپ بيش از 25 مقاله علمي شده است.

وي در پاسخ به اين پرسش كه فعاليت اين مركز را چگونه ارزيابي مي‌كنيد و آيا مي‌تواند به فعاليت خود ادامه دهد تا دچار لغو مجوز نشود، گفت: با برنامه‌ريزي صورت‌گرفته، اين مركز روز به روز قوي‌تر شده و به ياري خدا و همت همكاران تلاش مي‌شود بين مراكز تحقيقاتي پيشرو قرار گيرد.

توليد دستگاه اتوماتيك ضدعفوني‌ دست در دو مدل ايستاده و ديواري

دستگاه اتوماتيك ضد عفوني دست

رئيس مركز تحقيقات مواد و انرژي واحد دزفول در پاسخ به اين سؤال كه  آيا در دوران كرونا مركز تحقيقات شما موفق به توليد محصول در مبارزه با اين ويروس شده است؟ اظهار كرد: بله، توليد و عرضه بيش از 15 هزار بطري محلول ضدعفوني‌كننده دست و توليد دستگاه اتوماتيك ضدعفوني‌ دست در دو مدل ايستاده و ديواري ازجمله محصولات ضدكرونايي بوده كه توسط اين مركز توليد شده است.

1399/07/21
/
تصویر روز
/
زمستان
/ /
/
ده خبـر پربازدیـد
/
جزئيات دسترسي به سامانه مديريت يكپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي (آموزشيار) اعلام شد
----------------------------------
تاريخ برگزاري امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول مشخص شد
----------------------------------
زمان برگزاري امتحانات دانشگاه آزاد اسلامي خوزستان به تعويق افتاد.
----------------------------------
راهنماي دانشجويان و استادان در كلاس مجازي
----------------------------------
برنامه زمان بندي ثبت نام و انتخاب واحد دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در سامانه آموزشيار اعلام شد
----------------------------------
تشريح فرآيندهاي آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي دزفول در ايام كرونا
----------------------------------
جزئيات نحوه انجام امور اداري و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در دوره فاصله گذاري اجتماعي براي مقابله با ويروس كرونا
----------------------------------
دانشگاه آزاد اسلامي دزفول به توليد گياهان با روش كشت‌بافت ورود مي‌كند
----------------------------------
فرصت مجدد انتخاب واحد دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي آغاز ‌شد + جدول زمان‌بندي
----------------------------------
امكان دسترسي 24 ساعته به دروس ضبط شده كلاس مجازي/ به همراه راهنماي دانلود با گوشي
----------------------------------
/ /
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 19
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 91
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 199808
تعداد کاربران بر خط 88
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
جمعهپچسدیش
21.....
9876543
16151413121110
23222120191817
30292827262524
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal